Tiny star hnízdečko pro děti Rosy Puffs

1,199.00  s DPH

Není skladem

Hnízdečko pro miminko
Hnízdečko pro miminko Tiny Star je vícefunkční, zajistí Vašemu děťátku klidný a bezpečný spánek. Hnízdečko tvoří bezpečný prostor pro Vaše miminko při spaní s rodiči, děťátko je chráněno před zalehnutím nebo přetočením a pádem z postele.
Hnízdo pro miminko je místem, kde se dítě cítí přirozeně, jako v objetí u maminky, ulehčí mu sklidnění a usínání jak s rodičí, tak i v cizím prostředí. Můžete ho využít také na cestách, jelikož se v něm Vaše miminko bude cítit jako doma.
Hnízdečko pro děťátko můžete snadno přenést do jiného pokoje nebo umístit na sedačku (pokud se Vaše děťátko ještě samo nepřetáčí na bok). Hnízdečko můžete položit na koberec, miminko tak může být vždy s Vámi.
Hnízdečko má vysoké okraje, které umožňují uložit miminko na bok, to je důležité pokud Vaše děťátko ublinkává. Zároveň Vám poslouží v kočárku jako přidavná matrace, kdy Vaše miminko obejme a eliminuje otřesy způsobené jízdou.
V hnízdečku má miminko dostatek prostoru i pro nožičky, což je podstatné pro dobrý vývoj bederních kloubů (obzvláště pokud děťáko musí mít tzv. „široký zábal”).
Hnízdečko je vhodné pro miminka 0 – 6 měsíců (máme informace od spokojených zákazníků, že se v hnízdečku pohodlně vyspí i miminka 7- 8 měsíční).
Toto originální hnízdečko je měkoučké (neobsahuje žádné tvrdé části). Jeho okraje je možno regulovat pomocí bavlněné tkaničky.
Hnízdečko je ušito ze 100 % bavlněného materiálu, vnitřní výplň je hypoalergenní. Hnízdečko je oboustranné, můžete stranu libovolně měnit.
Hnizdo je baleno v praktickém obalu s logem Tiny Star.
Vnější rozměr: 80 x 40 cm, vnitřní rozměr: 70 x 30cm (+/-2cm).
Materiál: 100 % bavlna. Výplň: antialergická, 100 % polyester.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Tiny star hnízdečko pro děti Rosy Puffs“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *