Autosedačka Lionelo ASTRID Black Onyx

1,709.00  s DPH

Na objednávku do týdne

Autosedačka Lionelo ASTRID Black Onyx

Praktická a pohodlná autosedačka pro kojence Lionelo Astrid I-size Black Onyx

Lionelo Astrid je autosedačka pro nejmenší (40-87 cm), která je nezbytnou součástí výbavy pro novorozence. Snadná instalace pomocí pásů umožní bezpečné cestování s dítětem v automobilu proti směru jízdy. Autosedačku lze také instalovat na kočárek Lionelo Amber a Mika pomocí speciálních adaptérů. 

Bezpečnost od prvního dne života 

Testy nárazů v nezávislé laboratoři Tass International jsou zárukou vysoké kvality provedení autosedačky Lionelo Astrid Black Onyx. Pevné 3-bodové pásy pevně drží tělo dítěte, a posílená skořepina z materiálů PP a EPS ho chrání v případě dopravní nehody. Autosedačka splňuje evropskou normu ECE R129 potvrzuje bezpečné používání. 

Snadná instalace v poloze proti směru jízdy 

Autosedačku Lionelo Astrid můžete nainstalovat pomocí 3-bodových bezpečnostních pásů proti směru jízdy v každém automobilu. Červené vedení na autosedačce určuje správný průběh pásů , což zajistí správnou instalaci. 

Komfortní nosítko Lionelo Astrid 

Lehká konstrukce (3,4 kg) a ergonomická rukojeť umožní pohodlné přenášení autosedačky s dítětem. Praktická skládací stříška chrání dítě před sluncem a poskytuje příjemný stín. 

Funkční doplňky 

Měkká redukční podložka upraví prostor autosedačky podle těla dítěte a bederní vložka udrží jeho záda v poloze pololeh. Lionelo Astrid má odnímatelný a pratelný potah.

Karta dítěte

Karta dítěte je doplněk, který slouží k předání nejdůležitějších informací v případě dopravní nehody, jako jsou krevní skupiny, nemoci nebo alergie. 

 

Další informace
ModelLionelo Astrid
kategorie40-87 cm
MontážCar belt
Směr montážeRear facing RWF
Dodatková výbavaReduction insert
Hmotnost autosedačky3,4 kg