Autosedačka Lionelo Hugo Black Carbon

1,829.00  s DPH

Dostupné do 3 dnů

Autosedačka Lionelo Hugo Black Carbon

Lionelo Hugo i-Size Black Carbon je autosedačka, která roste společně s dítětem – je určena pro výškovou skupinu 100–150 cm, tedy asi od 4 do 12 let. Speciální bezpečnostní systémy, v souladu s přísnou normou R129, zajišťují nejvyšší standard provedení výrobku. Hugo i-Size se vyznačuje univerzálním způsobem montáže – lze používat jak systém ISOFIX, tak i samotné bezpečnostní autopásy. Pro větší bezpečnost má autosedačka pokročilou boční ochranu a zesílenou opěrku hlavy s pěnou Memory Foam. Nastavení opěrky hlavy do osmi poloh a široké sedadlo umožňují přizpůsobit autosedačku měnícím se potřebám malého cestujícího.

Čím se vyznačuje:

  • Roste společně s dítětem (100-150 cm)
  • Vyhovuje požadavkům normy i-Size
  • Zesílená boční ochrana
  • Montáž v poloze FWF (po směru jízdy)
  • Univerzální upevňovací systém – ISOFIX a bezpečnostní pásy nebo pouze bezpečnostní pásy
  • Snímatelné a pratelné čalounění

Jednoduchá a intuitivní montáž

O účinnosti autosedačky rozhoduje především správná montáž. Proto, abychom vyšli vstříc potřebám rodičů, je Hugo i-Size nejen kompatibilní se systémem ISOFIX, ale lze ji také namontovat pomocí tříbodových bezpečnostních autopásů. Díky tomu je autosedačka vhodná pro každý typ automobilu. Charakteristická zelená vodítka ukazují rodiči, jak správně připoutat dítě bezpečnostními pásy, zatímco systém ISOFIX má speciální označení, které změnou barvou informuje o správném připevnění autosedačky.

Fotelik I-size

Pohodlí i na nejdelších cestách

S ohledem na pohodlí dítěte byla celá autosedačka – sedadlo. boční strany a opěrka hlavy – potažena EPE pěnou, která zvyšuje pohodlí při cestování. Navíc na sedadle byl použit síťovaný materiál, který zaručuje dobrou cirkulaci vzduchu. Vzhledem k měnícím se potřebám rostoucího dítěte má Hugo i-Size široké, pohodlné sedadlo, které zajišťuje nejen ergonomii, ale je klíčové pro pohodlí starších dětí. K tomu pohodlné područky, které udržují pás ve správné poloze.

Roste společně s dítětem

Autosedačka je navržená pro montáž po směru jízdy (FWF). Je určena pro výškovou skupinu 100–150 cm. Ve výškovém rozsahu 100–150 cm lze Hugo i-Size namontovat pomocí systému ISOFIX a tříbodových bezpečnostních autopásů nebo pouze s bezpečnostními pásy. Zase v rozsahu 135–150 cm lze využít podsedák. Nastavení opěrky hlavy do 8 poloh proveditelné jednou rukou přispívá k tomu, že lze jednoduše přizpůsobit polohu autosedačky požadavkům rostoucího dítěte.